Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/ghaemaj/public_html/psbco.ir/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 1600
واحدهای پرسنلی | پاسارگاد صنعت باطری
انتخاب صفحه

واحدهای ستادی

معرفی واحدها

آزمایشگاه

اين شركت در جهت تكميل زنجيره فعاليتهاي تخصصي خود اقدام به تأسيس و راه اندازي آزمايشگاه مرجع تست محصول نهایی  در كارخانه خود نموده است ودر همین راستا در سال ۱۳۹۳به عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد انتخاب گردیده است .

با توجه به اهمیت مواد اولیه و اثرگذاری آن بر روی قطعه نهایی ۱۰۰% کلیه مواد اولیه ورودی به صورت نمونه برداری از محموله در هنگام ورود بررسی می گردد و علاوه بر مورد مذکور قبل از خریداری انبوه نمونه بصورت عملکردی در فرایندی تست و اثرگذاری آن در آزمایشگاه بررسی می گردد.

تضمین کیفیت

شرکت پاسارگاد صنعت باطری به منظور ایفای نقش اساسی و مستمر در تأمین نیازهای مشتری با پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردهای ISO 9001:2015 و IATF 16949:2016 هدف های زیر را دنبال می نماید:

  1. آسان نمودن فرصت ها برای افزایش رضایت مشتری
  2. توانایی در ارائه مستمر محصولات و خدماتی که الزامات مشتری و الزامات قانونی و مقرراتی مرتبط را برآورده می نماید.

کنترل کیفیت

شرکت پاسارگاد صنعت باطری تولید و ارائه خدمات خود را در شرایط تحت کنترل انجام می دهد. هدف این واحد نظارت مستمر بر انطباق محصولات و خدمات با الزامات مورد استفاده می باشد.

 

مهندسی

مدیریت فنی و مهندسی یکی از اولین واحدهای راه اندازی شده در شرکت پاسارگاد صنعت باطری می باشد  و مأموریت وی عبارت است از هماهنگی و نظارت كلیه امور فنی مهندسی و تحقیق و توسعه و تدوین دستورالعمل های تولید محصولات.

نگهداری و تعمیرات

متشکل از نیروهای متخصص و مجرب با اجرای مجموعه ای از استاندارد های نگهداری و تعمیرات ونیز دستورالعمل ها و تجارب گذشته برای حفظ و نگهداری تجهیزات و به حداقل رساندن توقفات تلاش می کنند.

طراحی محصول

واحد طراحی محصول این شرکت، در سال ۱۳۹۴ راه اندازی و شروع به کار نمود که اهداف آن افزایش تنوع محصولات و طراحی قطعات نیمه ساخته  جدید جهت بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی مجموعه می باشد.

فروش و خدمات پس از فروش:

این واحد زیر نظر مدیر فروش فعالیت می کند و ویژگی های زیر را دارا می باشد:

توانایی هدایت کسب و کار از طریق تحقیق و ارزیابی، مشتری محور و خدمت گرا بودن، توانایی انجام تبلیغات موثر و انجام برنامه ریزی فروش، نظارت بر ایجاد و مدیریت نظام خدمات دهی به مشتریان برای تداوم تولید، توانایی مدیریت و نظارت از مرحله فروش تا توزیع و مصرف کننده نهایی، با توجه به هزینه ها و تکنیک های برنامه ریزی .

این بخش ابتدا در خواست (سفارش) مشتری را با استفاده از فرم سفارش به صورت سیستمی دریافت می نماید و پیش فاکتور در مرحله اول صادر می نماید. لذا در جهت کسب رضایت مندی مشتری در خصوص تحویل به موقع و انتقال نظریات و پیشنهادات مشتریان همواره فعال بوده و کلیه موارد بهبود را مستمرا پیگیری می نماید.

تلفن واحد فروش: (داخلی ۲۳۲) ۰۲۳.۳۱۰۱

تلفن خدمات پس از فروش:  (داخلی ۲۴۰) ۰۲۳.۳۱۰۱

پست الکترونیک: aftersales@psbco.ir

معرفی واحد ایمنی و بهداشت:

واحد HSE با استفاده از کارشناسان ایمنی، بهداشت، محیط زیست و متصدی آموزش در جهت رعایت کامل اصول بهداشتی کارکنان در محیط های کاری و بالا بردن ضریب ایمنی در فعالیت ها به جهت پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ناشی از فعالیت ها و کاهش آمار حوادث با افزایش سطح آگاهی کارکنان مشغول به فعالیت می باشد.

آموزش و ارزیابی کارکنان

واحد آموزش شرکت پاسارگاد صنعت باطری با توجه به اهداف زیر در این واحد ها ایفای نقش می نماید.

  1. شناسایی نیازهای آموزشی و شایستگی اشخاصی که تحت کنترل سازمان کارهایی تاثیرگذار بر سیستم مدیریت کیفیت انجام می دهند
  2. دانش مورد نیاز برای عملیات فرآیندهای خود و دست یابی به انطباق محصولات و خدمات
  3. در دسترس بودن دانش سازمانی